Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Těšánky u Zdounek

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 17,80 4:29:42 120,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 3. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 17,56 4:33:26 108,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 4. Zahálková Kristýna Arianna JK Shagya Vilémov 16,09 4:58:22 107,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 5. Hladišová Dana Al Sharisa JS Karolína 15,21 5:15:36 106,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 6. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 15,21 5:15:40 105,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 7. Pajerová Michaela Erin Hammering JK Tamare 15,20 5:15:42 104,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 8. Pipová Markéta Nanu 1 JK Armanda (JK Habrovany) 15,14 5:17:00 103,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 9. Jadlovský Miroslav Koruška Petr Jadlovský 14,72 5:26:04 102,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 10. Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský 14,72 5:26:06 101,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 11. Hrubá Tereza Usuaján JK Gate o.s. 14,57 5:29:27 100,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 12. Pečová Tereza Wint JK Gate o.s. 14,57 5:29:28 99,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 13. Moudrá Dana Shamira JK Armanda (JK Habrovany) 14,37 5:34:04 98,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 14. Lorenzová Silvie Shakiro JK Armanda (JK Habrovany) 14,37 5:34:05 97,80
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek S - 80km 15. Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team 13,04 6:08:02 96,80

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km 1. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Stáj En Voque 15,16 3:57:25 75,60
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km 2. Hemzalová Kateřina Arista JK Armanda (JK Habrovany) 15,16 3:57:26 74,60
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km 3. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 13,94 4:18:10 73,60
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Tamanah JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km 1. Koder Jiří Agapi JS Concordia 14,62 2:44:06 51,40
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km ELIM Crha Vojtěch Ulima JK Frýdnava - - -
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km RET Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
29. 10. 2011 Těšánky u Zdounek Z - 40km RET Kotenjatkinová Jana Juno JS Concordia - - -

Celkový počet záznamů: 22


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz