Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Most

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 1. + BC Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 15,97 7:38:28 143,00
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 6. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 13,74 8:52:33 128,00
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 8. Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. 13,74 8:52:35 126,00
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km 10. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,47 9:47:05 124,00
17. 9. 2011 Most CEIYJ** - 122km ELIM Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany - - -

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 2. Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský 16,38 7:26:56 137,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 14,86 8:12:35 136,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 4. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 14,86 8:12:40 135,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km 9. Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle 13,06 9:20:34 130,00
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Šebková Vladimíra Habib JS Concordia - - -
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany - - -
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Pflugová Pavlína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
17. 9. 2011 Most CEI** - 122km ELIM Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov - - -

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most CEI* - 80km 2. + BC Kyselá Kateřina Cezar Stáj Kyselý 17,77 4:30:07 101,00
17. 9. 2011 Most CEI* - 80km ELIM Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko - - -

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most ST - 122km 1. + BC Škábová Lucie Žoly JK Natural 12,89 9:27:58 159,60
17. 9. 2011 Most ST - 122km 2. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 12,47 9:47:09 148,60
17. 9. 2011 Most ST - 122km ELIM Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most S - 80km 1. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 13,76 5:48:49 102,80
17. 9. 2011 Most S - 80km 2. + BC Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,76 5:48:50 111,80
17. 9. 2011 Most S - 80km 3. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 13,76 5:48:51 100,80
17. 9. 2011 Most S - 80km 4. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,37 6:27:54 99,80
17. 9. 2011 Most S - 80km 5. Zajícová Lenka Gáhira JK Tequila Ranch Lindava 12,37 6:27:55 98,80
17. 9. 2011 Most S - 80km ELIM Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most L - 61km 1. Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,19 4:00:59 77,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 2. Molcarová Vendula Lobin Ranč Vránov o.s. 14,91 4:05:30 76,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 3. Fazekašová Veronika Princezna 10 Ranč Vránov o.s. 14,91 4:05:31 75,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 4. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 13,97 4:21:58 74,80
17. 9. 2011 Most L - 61km 5. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 13,97 4:22:00 73,80

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
17. 9. 2011 Most Z - 50km 1. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 14,94 3:20:45 -
17. 9. 2011 Most Z - 50km 2. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,93 3:51:59 -

Celkový počet záznamů: 31


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz