Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Vilémov

Soutěž : ST

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 1. + BC Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 14,98 6:40:30 136,00
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 2. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 12,74 7:50:46 125,00
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km 3. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 12,74 7:50:47 124,00
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km ELIM Petroušková Blanka Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov - - -
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km ELIM Tydrychová Lada Silván 1 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež - - -
20. 8. 2011 Vilémov ST - 100km RET Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 1. Šmídová Tereza Copacabana Jezdecká stáj Kamerun 16,05 4:59:02 108,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 2. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 16,00 5:00:03 107,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 3. Šebek David Habib Jezdecká stáj Kamerun 16,00 5:00:04 106,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 4. + BC Pflugová Karolína Artex 9 JS Karolína 15,52 5:09:19 115,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 5. Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín 15,30 5:13:38 104,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 6. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 15,02 5:19:37 103,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 7. Pajerová Michaela Erin Hammering JK Tamare 14,78 5:24:50 102,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 8. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,71 5:50:10 101,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 9. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 13,71 5:50:11 100,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 10. Hladišová Dana Dean JS Karolína 13,71 5:50:12 99,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km 11. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 11,33 7:03:37 98,80
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km ELIM Štefek Emil CW Athos Stáj Štefek Otaslavice - - -
20. 8. 2011 Vilémov S - 80km ELIM Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 1. + BC Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 18,76 3:11:54 104,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 2. Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko 18,30 3:16:40 93,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 3. Karasová Dagmar Johanka 7 TJ Sokol Husinec 18,30 3:16:42 92,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 4. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Stáj En Voque 18,30 3:16:43 91,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 5. Pospíšilová Jana Jasmina III JK Habrovany 18,30 3:16:44 90,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 6. Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. 17,02 3:31:33 89,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 7. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 16,64 3:36:20 88,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 16,62 3:36:34 87,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 9. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 16,57 3:37:16 86,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 10. Zahálková Kristýna Ahmed JK Shagya Vilémov 16,01 3:44:50 85,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 11. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,54 3:51:36 84,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 12. Wimmerová Markéta Hagalli JK Dálkoplaz 14,58 4:06:55 83,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 13. Fazekašová Veronika Princezna 10 Ranč Vránov o.s. 14,58 4:06:58 82,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 14. Chlup Kamil Sigita JK Moric Dubí 14,00 4:17:04 81,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 15. Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov 12,67 4:44:12 80,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 16. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 12,36 4:51:13 79,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 17. Pečová Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. 11,40 5:15:53 78,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km 18. Prikrylová Magdalena Böjuss JS Likoli 11,40 5:15:54 77,60
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km ELIM Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km ELIM Štěpánová Petra Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km ELIM Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km RET Jadlovský Miroslav Aksha El Nil Petr Jadlovský - - -
20. 8. 2011 Vilémov L - 60km RET Jadlovský Petr Bint Akkra Petr Jadlovský - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 1. Smirnovová Naděžda Svoboda JK Paseky 18,14 2:12:17 66,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 2. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 17,60 2:16:20 65,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 3. Ratajová Pavlína Galán (Saklavi I-CZ) Jezdecký klub Gazalka o.s. 15,23 2:37:36 64,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 4. Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice 15,22 2:37:43 63,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 5. Koťátková Hana Claudius 1 SK Zebínský Dvůr 13,66 2:55:38 62,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 13,49 2:57:57 61,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 7. Terberová Markéta Sahim R JS Likoli 13,48 2:58:00 60,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 8. Horáčková Irena Elisabeth Ranč Vránov o.s. 13,13 3:02:44 59,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 9. Šnajdrová Tereza Lobin Ranč Vránov o.s. 13,13 3:02:45 58,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 10. Palečková Lenka Soneta 3 Jezdecká společnost Koloušek o.s. 12,24 3:16:06 57,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 11. Hradecká Zdeňka Nazir el Achat Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,24 3:16:07 56,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 12. Karlíková Simona Kar Zaphira JS Likoli 12,20 3:16:41 55,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 13. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 12,20 3:16:44 54,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 14. Bernardová Iva Kelt TJ Sokol Husinec 12,12 3:18:01 53,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 15. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 11,96 3:20:36 52,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 16. Crha Vojtěch Ulima JK Frýdnava 10,88 3:40:32 51,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 17. Schovánková Jitka Mogan Endurance Lifestyle 10,54 3:47:45 50,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km 18. Šebková Vladimíra Nurmi Jezdecká stáj Kamerun 10,54 3:47:46 49,40
20. 8. 2011 Vilémov Z - 40km ELIM Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 61


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz