Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Mikulov

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov CEIYJ** - 120km 1. + BC Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Habrovany 14,71 8:09:20 137,00
22. 7. 2011 Mikulov CEIYJ** - 120km 6. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 12,43 9:39:26 122,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov CEI** - 120km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 12,43 9:39:23 124,00

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,73 4:33:39 110,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 2. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 19,23 4:40:52 99,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 3. Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 19,08 4:43:00 98,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 4. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Habrovany 15,53 5:47:43 97,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 5. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 15,53 5:47:45 96,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km 6. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 13,24 6:47:54 95,00
22. 7. 2011 Mikulov CEI* - 90km ELIM Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice - - -

Soutěž : MČRj,y

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 1. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 17,79 4:29:45 96,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 2. + BC Terberová Markéta Silván 1 JS Likoli 17,79 4:29:46 105,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 3. Hrubá Tereza Wint JK Gate o.s. 15,30 5:13:38 94,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 4. Kocourková Kateřina Annie Jump/Ada 1 SK Pental Břidličná 13,88 5:45:52 93,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:55 92,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 6. Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup 12,98 6:09:56 91,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km 7. Smetanová Jana Deris Jezdecká společnost Koloušek o.s. 12,70 6:17:58 90,00
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km ELIM Jadlovský Miroslav Sioux Dakota Petr Jadlovský - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČRj,y - 80km ELIM Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli - - -

Soutěž : MČR

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 1. + BC Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 19,73 4:33:39 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 2. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 19,46 4:37:25 113,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 3. Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý 19,23 4:40:52 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 4. Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 19,08 4:43:00 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 5. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 18,54 4:51:20 110,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 6. Škábová Lucie Žoly JK Natural 17,76 5:04:01 109,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 7. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,64 5:45:11 108,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 8. Hemzalová Kateřina Armanda S JK Habrovany 15,53 5:47:43 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 9. Lorenzová Silvie Diplayna JK Habrovany 15,53 5:47:45 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 10. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 105,00
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km 11. Myslivečková Veronika Leika JK Dálkoplaz 13,24 6:47:54 -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov MČR - 90km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 2. Pflugová Pavlína Split JS Karolína 19,46 4:37:25 -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 3. Pipová Markéta Nanu 1 JK Habrovany 18,54 4:51:20 -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 4. Škábová Lucie Žoly JK Natural 17,76 5:04:01 -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 6. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 15,64 5:45:11 -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 7. Pečová Tereza Shahkiraa JK Gate o.s. 15,63 5:45:25 113,00
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 8. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 14,18 6:20:52 -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km 9. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 11,06 8:08:24 107,00
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km ELIM Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km ELIM Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km ELIM Hrdina Antonín Chosita Akademický jezdecký klub ČZU - - -
22. 7. 2011 Mikulov S - 90km RET Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 1. Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. 16,89 3:33:11 82,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 2. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 15,47 3:52:45 81,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 3. Lančíková Andrea Esterella JS Karolína 15,05 3:59:13 80,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 4. + BC Bíza Roman Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 15,05 3:59:14 89,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 5. Kubíčková Veronika Empos Stáj Kyselý 14,95 4:00:51 78,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 6. Radil Zdeněk Amaran JK Želva 14,58 4:06:55 77,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 8. Zahálková Kristýna Sigita JK Shagya Vilémov 13,45 4:27:43 76,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 9. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 13,45 4:27:44 75,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 10. Schovánková Jitka Kalifornie Endurance Lifestyle 13,01 4:36:40 74,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 11. Kucharská Tereza Haydée JK Šarkan 11,86 5:03:36 73,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km 12. Matušková Anna Latenic JK Šarkan 11,86 5:03:37 72,00
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km ELIM Försterová Eliška Arianna JK Shagya Vilémov - - -
22. 7. 2011 Mikulov L - 60km ELIM Pospíšilová Jana Tamanah JK Habrovany - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 1. Hanousek Pavel Longbecca JO Helios Mostkovice 16,22 2:50:10 61,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 2. Dadáková Pavlína Madir Al Ufar Stáj En Voque 15,89 2:53:44 60,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 3. Toncarová Hana Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. 15,88 2:53:45 59,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 4. Zapletalová Michaela Eksol Stáj Kyselý 15,88 2:53:46 58,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 5. Burdová Michaela Gambler Sdružení AMBRA 14,78 3:06:41 57,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 8. Pospíšilová Inka Hagalli JK Dálkoplaz 13,40 3:25:55 54,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km 10. Prikrylová Magdalena Böjuss JS Likoli 13,40 3:26:00 52,60
22. 7. 2011 Mikulov Z - 46km RET Burda Daniel Sethi Sdružení AMBRA - - -

Celkový počet záznamů: 67


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz