Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Třebušín

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 1. Wimmerová Markéta Gazal III-11 JK Dálkoplaz 12,76 6:16:18 119,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 2. Hochmanová Monika Kadi JS Licoměrsko 12,26 6:31:35 118,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 3. + BC Smetanová Jana Deris Jezdecká společnost Koloušek o.s. 12,12 6:35:57 127,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 4. Kokořová Petra Usejna JK Wood-service Team 11,95 6:41:44 116,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 5. Šmídová Tereza Copacabana Jezdecká stáj Kamerun 11,69 6:50:44 115,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 6. Nedbalová Zuzana Ghayathi Jezdecká stáj Kamerun 11,68 6:50:46 114,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 7. Molcarová Vendula Dakota 10 Ranč Vránov o.s. 11,68 6:50:46 113,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 8. Lorenzová Silvie Shakiro JK Habrovany 11,68 6:50:58 112,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 9. Kopecká Tereza Armanda S JK Habrovany 11,68 6:50:59 111,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 10. Zapletalová Lucie Roy One Osteo Stáj FraMon 9,86 8:06:58 110,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 11. Terberová Natálie Science-Shagya XXV-29 JS Likoli 9,85 8:07:09 109,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 12. Petroušková Blanka Sigita JK Shagya Vilémov 9,55 8:22:39 108,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km 13. Machková Eva Azil JK Shagya Vilémov 9,55 8:22:42 107,60
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km ELIM Smudek Ladislav Uva JK Wood-service Team - - -
4. 6. 2011 Třebušín S - 80km RET Zajícová Lenka Gáhira JK Minifarma Sloup - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 1. Škábová Lucie Žoly JK Natural 14,58 4:06:52 91,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 2. Žahourková Petra Sinaed Sweet Little Girl 3V Třebušín 14,34 4:10:59 90,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 3. Kučerová (Benešová) Denisa Tráva Fan club Shagya 14,00 4:17:10 89,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 4. Borovičková Lenka Hannah 1 JK Paseky 14,00 4:17:11 88,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 5. Pajerová Michaela Erin Hammering JK Tamare 13,99 4:17:20 87,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 6. Másilková Pavla Karrey Sportovní stáj Pyskočely 13,91 4:18:49 86,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 7. Kyselá Kateřina Onufry Stáj Kyselý 13,91 4:18:50 85,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 8. Moudrá Dana Shamira JK Habrovany 13,91 4:18:51 84,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 9. Pečová Tereza Shahkiraa JK Gate o.s. 12,40 4:50:26 83,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 10. Králová Kateřina Stambul Sportovní stáj Pyskočely 10,85 5:31:44 82,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 11. Komoňová Barbora Alexandra 1 JK Shagya Vilémov 10,35 5:47:56 81,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km 12. Zahálková Kristýna Amír Al Asmar JK Shagya Vilémov 10,35 5:47:58 80,20
4. 6. 2011 Třebušín L - 60km ELIM Němečková Šárka Gabor S Jezdecký klub Sagyra - - -

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 1. Studnička Pavel Dhab Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 16,93 2:21:44 75,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 2. Štěpánová Petra Holliday Jezdecký klub Gazalka o.s. 16,74 2:23:20 74,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 3. Němcová Sabina Dáma 3 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 16,11 2:28:59 73,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 4. Karasová Dagmar Johanka 7 TJ Sokol Husinec 16,11 2:29:01 72,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 5. Kopecká Luisa Robin 2 JK Minifarma Sloup 15,63 2:33:35 71,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 6. Studničková Martina Vendy 8 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 15,29 2:36:56 70,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 7. Turková Gabriela Titus 1 Sportovní stáj Svobodová z.s. 12,81 3:07:22 69,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 8. Poláčková Olga Taracota Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 12,81 3:07:24 68,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 9. Kubíčková Eliška Lady 36 Kamenná stáj Čeřeniště 12,26 3:15:41 67,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 10. Pospíšilová Naďa Svratka Endurance Lifestyle 12,04 3:19:24 66,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 11. Kožuriková Noemi Ali 2 Endurance Lifestyle 12,03 3:19:34 65,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 12. Hrubá Tereza Shakira Bint Sinaed JK Gate o.s. 11,98 3:20:23 64,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 13. Jordánová Michala Santa Lucia Stáj Forte Svárov 11,60 3:26:51 63,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 14. Hradecká Zdeňka Kizbach Sportovní stáj Svobodová z.s. 11,33 3:31:53 62,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 15. Kucharská Tereza Faloma JK Šarkan 11,32 3:31:55 61,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 16. Jadlovský Miroslav Rachel 4 Petr Jadlovský 10,70 3:44:24 60,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 17. Jadlovský Petr Catarine Petr Jadlovský 10,69 3:44:25 59,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 18. Terberová Táňa Kánon JS Likoli 10,05 3:58:53 58,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 19. Fenclová Denisa Cony 4 Sedmikráska-centrum pro děti a mládež 10,04 3:58:55 57,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km 20. Fazekašová Veronika Princezna 10 Ranč Vránov o.s. 8,96 4:27:45 56,80
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km ELIM Lepková Petra Bentley 3 JK Tequila Ranch Lindava - - -
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km ELIM Toncarová Hana Láska 4 Jezdecký klub Gazalka o.s. - - -
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km ELIM Zapletalová Michaela Ermidor Stáj Kyselý - - -
4. 6. 2011 Třebušín Z - 40km ELIM Mikešová Barbora Fantagira 2 Ranč Vránov o.s. - - -

Celkový počet záznamů: 52


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz