Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Šamorín (SVK)

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 1. Doležalová Karin Allastar zahraniční 17,58 9:05:59 171,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km 4. Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 15,50 10:19:27 168,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km ELIM Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. - - -
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km RET Kyselá Kateřina Poesia Stáj Kyselý - - -
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI*** - 160km RET Lorenzová Silvie Modem 29 JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 2. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 15,75 7:37:12 127,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ** - 120km 4. Fiľakovská Ivana Hamir 1 Endurance Lifestyle 13,88 8:38:54 125,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 3. Jadlovský Petr Arsan Petr Jadlovský 18,73 6:24:27 133,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 8. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 14,11 8:30:25 128,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km 9. Janatová Milada Morgana 1 Endurance Lifestyle 13,74 8:44:13 127,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI** - 120km ELIM Letovancová (Hrabalová) Lada Lara S Endurance Lifestyle - - -

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 1. Kopecká Tereza Tuzemec 13 JK Armanda (JK Habrovany) 19,70 4:03:39 82,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEIYJ* - 80km 3. Pflugová Karolína Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína 13,37 5:58:58 80,00

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 3. Hladišová Dana Leknín JS Karolína 13,37 5:58:59 83,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) CEI* - 80km 4. Komoňová Barbora Ahmed JK Shagya Vilémov 12,58 6:21:25 82,00

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) S - 80km 4. Hladiš Petr Dean JS Karolína 14,72 5:26:06 84,00

Soutěž : Z

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) Z - 40km 2. Lančíková Andrea Wizella JS Karolína 14,41 2:46:34 51,00
28. 5. 2011 Šamorín (SVK) Z - 40km 5. Chlup Kamil Shanty JK Moric Dubí 13,99 2:51:35 48,00

Celkový počet záznamů: 18


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz