Kategorizace disciplíny Vytrvalost ČJF


Výsledky - závod: Bábolna, Maďarsko

Soutěž : CEI***

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km 3. Jadlovský Petr Naomi Dakota Petr Jadlovský 16,27 9:50:06 170,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Terberová Markéta Wellfare JS Likoli - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Hrubá Tereza Watan JK Gate o.s. - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI*** - 160km ELIM Hemzalová Kateřina Arista JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Soutěž : CEIYJ**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEIYJ** - 120km 5. Terberová Natálie Joulik de Villeneuve JS Likoli 16,32 7:21:08 124,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEIYJ** - 120km 9. Kucharská Tereza Sirhael JK Šarkan 14,74 8:08:38 120,00

Soutěž : CEI**

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI** - 120km 3. + BC Prikrylová Magdalena Shekel zahraniční 16,90 7:05:58 144,00

Soutěž : CEIYJ*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEIYJ* - 80km 3. Pflugová Karolína Karsen 1 JS Karolína 16,48 4:51:21 90,00

Soutěž : CEI*

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km 7. Štefek Emil Umag Stáj Štefek Otaslavice 17,44 4:35:15 98,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km 9. Pflugová Pavlína Kevin 7 JS Karolína 17,23 4:38:37 96,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km 15. Hladiš Petr Al Sharisa JS Karolína 16,30 4:54:24 90,00
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km ELIM Pflug Tomáš Alexander (Shagya XXVIII-1) JS Karolína - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko CEI* - 80km ELIM Drásal Miroslav Predátor Jezdecký oddíl La Sard - - -

Soutěž : S

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko S - 80km ELIM Štefek Emil CW Athos Stáj Štefek Otaslavice - - -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko S - 80km ELIM Pipová Markéta Zara Thustra JK Armanda (JK Habrovany) - - -

Soutěž : L

DatumMístoSoutěžUmístěníJezdecKůňStájRychlostČasBody
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko L - 60km 12. Lančíková Andrea Split JS Karolína 14,04 4:16:29 -
30. 4. 2011 Bábolna, Maďarsko L - 60km 13. Hladiš Petr Dean JS Karolína 13,98 4:17:34 60,00

Celkový počet záznamů: 17


Správce: Petr Hladiš, sokolik@sokolik.cz